Вовк Валерій Петрович

 

директор КЗ ЛОР "Підбузька спеціалізована школа-інтернат "Мала академія мистецтв ім. Е. Миська"

Детальніше: Керівництво школи

КЗ ЛОР "Підбузька спеціалізована школа-інтернат "Мала академія мистецтв ім. Е. Миська" – загальноосвітній навчальний заклад обласного підпорядкування. Навчальний заклад підпорядкований департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації.

"Мала академія мистецтв" була задумана як школа з поглибленим вивченням художніх дисциплін для винятково обдарованих дітей із сільської місцевості гірських районів Львівщини та надає допомогу сільським дітям у здобутті високоякісної художньої освіти та підготовки до вступу у вищі навчальні заклади художнього профілю.

Підбузька спеціалізована школа-інтернат працює за Типовими навчальними планами спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу, затвердженими Міністерством освіти і науки України.

Детальніше: Підбузька спеціалізована...

“О краю мій, Підгір’я ти прекрасне

Як я люблю, як я люблю тебе!

Мов зірка та, що світить і не гасне,

Так та любов в душі моїй живе.”

Іван Франко

Серед багатьох країв нашої мальовничої України широко знане Франкове Підгір’я, що розташувалося у південно-західній частині Львівщини, в передгірській та гірській зонах Карпат. Земля Юрія Котермака-Дрогобича, Івана Франка, Петра Конашевича-Сагайдачного, Михайла Драгана та багатьох інших відомих в Україні та за її межами діячів науки, культури, мистецтва. Мальовнича природа, цілюще гірське повітря, обрамлені лісом квітучі луки, джерела мінеральної води – саме тут, на стикові Дрогобицького, Самбірського, Старосамбірського та Турківського районів, у передгір’ї Українських Карпат розташувалося селище Підбуж. Вигідне географічне становище селища стало одним з факторів створення у Підбужі школи нового типу – Малої академії мистецтв.

 

Детальніше: Історія заснування "Малої...

This text will be replaced

Багато випускників нашої школи навчаються у Львівській національній академії мистецтв, Косівському художньому училищі та Косівському державному інституті прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ, Львівському державному коледжі декоративно-ужиткового мистецтва ім. І. Труша, на факультетах дизайну в університеті "Львівська політехніка", Львівському лісотехнічному університеті, Львівській академії друкарства,  у Київському  національному університеті будівництва та архітектури, на факультеті моделювання та конструювання промислових виробів у Львівському державному коледжі легкої промисловості КНУТД, на факультетах художнього спрямування інших навчальних закладів.

Детальніше: Випускники школи, що...

FB
G+