Завершився ще один навчальний рік у нашому мистецькому ліцеї. Перегляд навчальних та творчих робіт - це традиційне підведення підсумків праці учнів впродовж навчального року.
Цей рік став для нас часом сміливих творчих експериментів, гучних перемог на конкурсах та щоденної наполегливої праці. Незважаючи на всі виклики, наші ліцеїсти продовжували творити, доводячи, що мистецтво - це також зброя та світло, яке перемагає будь-яку темряву.
Юні художники вразили всіх своїми підсумковими виставками, продемонструвавши глибокі сенси та зрілу майстерність у створенні та відображенні задумів.
Велика подяка захисникам і захисницям України, завдяки яким наші діти мають можливість навчатися, мріяти та творити під мирним небом. Усім учням бажаємо яскравих, безпечних та натхненних літніх канікул!
Відпочивайте, накопичуйте сили та шукайте музу навколо.
До зустрічі у вересні!



