"Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького"

Учні КЗ ЛОР "Підбузька спеціалізована школа-інтернат "Мала академія мистецтв ім. Е. Миська" прийняли участь у Міжнародному конкурсі дитячого пленеру "Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького".

 

 

 

 

Виставку художніх робіт учнів Підбузької «Малої академії мистецтв» відкриють у Львівському музеї етнографії та художнього промислу

З нагоди 20-ліття Підбузької спеціалізованої школи-інтернату "Мала академія мистецтв" імені Еммануїла Миська, у Львівському музеї етнографії та художнього промислу  сьогодні, 26 грудня відбудеться відкриття виставки учнів цього навчального зкладу.

Виставку художніх робіт учнів Підбузької «Малої академії мистецтв» відкриють у Львівському музеї етнографії та художнього промислу.

На виставці будуть представлені понад 80 робіт. Учні Підбузької Малої Академії мистецтв представляють свій мистецький погляд щодо розбудови незалежної України, краєвидів рідного краю, сучасного світосприйняття

Фестиваль Христового міста «Вгору Серця 2012»

У суботу, 5 травня 2012 року, глава УГКЦ відвідав учасників 5-го ювілейного фестивалю Христового міста «Вгору Серця 2012», який організовується з ініціативи Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

На початку Блаженніший Святослав ознайомився з роботами учасників виставки дитячих робіт «Для Бога я створю найкраще» в приміщенні міського краєзнавчого музею. Відкриттям даної виставки було розпочато фестиваль „Вгору Серця 2012” у понеділок, 30 квітня.

Конкурс "Дружать діти на планеті!" у 2012 році

У березні 2012 року учні Підбузької спеціалізованої школи-інтернату «Мала академія мистецтв» взяли участь у І-му Міжнародному литовсько-українському конкурсі малюнків, плакатів і фотографій "Дружать діти на планеті!"

Мета конкурсу: формування у молоді активної життєвої позиції, готовність брати участь у суспільному і культурному житті країни на Міжнародному рівні, розвитку культурних, освітніх навичок учнів. У рамках співпраці України і Литви проведено районні, міські, обласні етапи конкурсу серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, вихованців шкіл-інтернатів.