імені Е Миська

Мала академія мистецтв

У суботу, 5 травня 2012 року, глава УГКЦ відвідав учасників 5-го ювілейного фестивалю Христового міста «Вгору Серця 2012», який організовується з ініціативи Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

На початку Блаженніший Святослав ознайомився з роботами учасників виставки дитячих робіт «Для Бога я створю найкраще» в приміщенні міського краєзнавчого музею. Відкриттям даної виставки було розпочато фестиваль „Вгору Серця 2012” у понеділок, 30 квітня.

Голова Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Віталій Дем’янець ознайомив Блаженнішого з роботами, представленими на виставці, а  співорганізатор фестивалю п. Ярема Стецик, вручив Блаженнішому каталог з найкращими роботами конкурсу та компакт-диск із піснями естрадних виконавців фестивалю.

Учні Підбузької спеціалізованої школи-інтернату «Мала академія мистецтв» (Домарецька Софія, Монастирський Андрій, Козицька Юлія, Керик Олена, Дригинич Василь, Шалапай Марія, Мояк Соломія) взяли активну участь у цьому фестивалі, за що були нагороджені грамотами. Нижче представлені представлені деякі роботи учнів нашої школи. 

   

 

      

 

       

 

 

FB