імені Е Миська

Мала академія мистецтв

Учні КЗ ЛОР "Підбузька спеціалізована школа-інтернат "Мала академія мистецтв ім. Е. Миська" прийняли участь у Міжнародному конкурсі дитячого пленеру "Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького".

 

 

 

 

"Вже п'ятнадцять років поспіль на Львівщині діє культурно-освітня програма Міжнародного Форуму дитячої творчості "Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького", в межах якої залучають до участі у пленерах з 31 травня до 21 червня Міжнародного конкурсу "Золотий мольберт" сотні талановитих дітей та дітей з особливими потребами, тим самим об’єднуючи Захід та Схід України. Пленери проводяться на базі літніх таборів у Львові та Карпатах", – розповідають організатори.

Протягом 5 – 28 травня учасники Форуму зі Львова та області свої почуття висловлять образотворчою молитвою "Молитва дітей та Ангелів за Мир в Україні та світі", розписуючи на святоюрських мурах грандіозне стометрове полотно.

6 та 7 травня 2017 року учні "Малої академії мистецтв" разом зі своїми наставниками Любомиром Загайським, Левком Микитичем, Мар'яном Олексяком та директором школи Валерієм Вовком працювали над розписом монументальної композиції "Мистецька хвиля миру дітей України та світу" на площі Святого Юра у Львові. Два дні з великим завзяттям та захопленням учні нашої школи розписували свою частину полотна висотою 1,5 м та довжиною понад 12 м.

Результати роботи учнів пропонується переглянути на фото:


 

 


Інші фотографії з цього конкурсу пропонуються в пункті меню Галерея/Фото/Фотогалерея 2017 або перейти за цим посиланням.

 

FB