Дропи: спосіб заробити чи пастка

У світі, де більшість можливостей зосереджені в мережі, онлайн-пропозиції можуть бути справжнім порятунком, особливо для молоді, яка шукає спосіб заробити. Проте, саме тут приховуються небезпечні пастки, які можуть обернутися не тільки втратою грошей, а й серйозними проблемами із законом. Сьогодні ми поговоримо про так званих “дропів” або “грошових мулів”, і про те, як не потрапити в їхні тенета.

Легкі гроші онлайн можуть обернутись тюрмою: хто такі дропи і як не потрапити в пастку?

Уявіть собі ситуацію: вам пише незнайомець у соціальній мережі або надходить лист на електронну пошту. Він пропонує просту віддалену роботу, яка, здається, ідеально підходить для студента чи старшокласника. Все, що від вас вимагається, це приймати кошти на свою банківську картку та пересилати їх далі. Обіцяють від 5 000 до 10 000 гривень на місяць, працювати — всього кілька хвилин на день, і, найголовніше, досвід не потрібен. Звучить заманливо, чи не так?

Насправді ж, це типова пастка. Саме так шахраї вербують дропів – людей, які допомагають їм переказувати та “відмивати” вкрадені гроші.


Національний проект Кібер Брама

Війна відбувається не лише за територіальну цілісність, а й за інформаційний простір. Російська інформаційна експансія посилилась з початком повномасштабного вторгнення. Тобто, росіяни намагаються досягти власних національних інтересів методом беззбройного проникнення в інформаційну сферу.
Несвідоме споживання інформації та недостатній рівень інформаційної грамотності стали передумовами спільної для всіх українців проблеми – засилля ворожої пропаганди та фейків. Дезінформація в мережі негативно впливає на свідомість людей та хід війни в цілому, тому користувачі мережі Інтернет мають завжди бути обачними та вміти розпізнавати фейки, пропаганду та дезінформацію.
Щоденно, гортаючи стрічку у своїх соціальних мережах та месенджерах, ми отримуємо інформацію, яка на нашу думку є неправдивою або небезпечною. У свідомої людини виникає природне бажання прибрати таку інформацію із медіа простору або заблокувати її поширення.

 


Не пали автівку ЗСУ!

Не дай себе обдурити: твоя безпека - понад усе!

Повідомляй про спроби вербування: Тел.: 0800501482

Ворог вербує підлітків через соцмережі для небезпечних диверсій. Вони обіцяють гроші, але насправді - використовують вас. У результаті: в'язниця, відсутність майбутнього та розпач батьків.


Мала академія мистецтв оголошує набір учнів на 2022 - 2023 н. р. (відео)

КЗ ЛОР "Підбузька спеціалізована мистецька школа-інтернат II-III ступенів "Мала академія мистецтв імені Е. Миська" (селище Підбуж Дрогобицького району) запрошує на навчання учнів у 5 - 10 класи, які хочуть навчитися малювати.

Відео можна переглянути за цим посиланням.

 

Перший дзвоник у 2020 -2021 навчальному році

До уваги учнів нашої школи, їхніх батьків та працівників школи!

День знань в КЗ ЛОР "Підбузька спеціалізована мистецька школа-інтернат II-III ступенів "Мала академія мистецтв імені Е. Миська" розпочнеться 1 вересня 2020 року об 11 год.

Набір учнів на 2020 - 2021 н. р.

КЗ ЛОР "Підбузька спеціалізована мистецька школа-інтернат II-III ступенів "Мала академія мистецтв імені Е. Миська" (селище Підбуж Дрогобицького району) запрошує на навчання учнів у 5, 7 - 10 класи із сільської місцевості Львівщини, які малюють або прагнуть навчитися малювати.

Засідання приймальної комісії відбудеться 18 серпня 2020 року об 11 год 00 хв.

 


 Навчання має два напрями:

  • вивчення загальноосвітніх предметів;
  • вивчення художніх предметів: рисунка, живопису, композиції.

Учні перебувають на неповному державному забезпеченні, що не перешкоджає батькам отримувати соціальну допомогу на дітей.
Школа надає безкоштовно:

  • освітні послуги (в тому числі навчання художніх предметів);
  • 5 - разове харчування;
  • проживання в гуртожитку протягом навчального року (крім канікул).

Наші випускники продовжують навчання  у вузах художнього профілю:

Львівському державному коледжі декоративного та ужиткового  мистецтва ім. І.ТрушаКосівському інституті прикладного та декоративного мистецтваЛьвівській національній академії мистецтв та ін., а також на факультетах художнього спрямування (дизайн, архітектура) інших вузів: «Львівська політехніка»Українська  академія друкарства (м. Львів), Національний лісотехнічний університет України  (м. Львів) та ін.