імені Е Миська

Мала академія мистецтв

Нещодавно учні Малої академії мистецтв імені Е. Миська взяли участь в ХХVІІ Міжнародному конкурсі образотворчого мистецтва "Я живу в Бескидах", який проходить в м. Свінна (Польща). Керівником учнів в цьому конкурсі є вчитель малюнку та керівник гуртка "Юні художники" - Загайський Л. Р.

 

 

 

 


 

      

      


 

"А по тій Коляді пробувайте в гаразді,

без турботи, без біди – до нової Коляди!"

 

 

 


Минулого тижня в Малій академії мистецтв відбулося "Прощання з Колядою". У виконанні учнів прозвучали колядки, щедрівки та віншування під керівництвом вихователів та керівника музичного гуртка Ляшко М.П. Всі присутні мали можливість ще раз поринути у цю казкову атмосферу та відчути дух Різдва. Завершився вечір спільним виконанням всіх учасників та глядачів колядки "Нова радість стала", яка об'єднала всіх присутніх у єдину академічну родину.


      

      

      


 

19 грудня – одна із найочікуваніших дат у році, день, перед яким усі діти намагаються бути якомога чемнішими – свято Миколая. У День святого Миколая навіть дорослі починають вірити в чудеса, а малюки з нетерпінням чекають ранку, щоб заглянути під подушку.

У КЗ ЛОР "Підбузька спеціалізована школа-інтернат мистецького профілю I-III ст. "Мала академія мистецтв імені Е. Миська" відбулося свято "Таємнича ніч Святого Миколая" під керівництвом педагога-організатора Сирко Т. В., керівника музичного гуртка Ляшко М. П. та керівника хореографічного гуртка Стрій І. Р. Присутні мали змогу потрапити у чарівну казку та зустрітись з казковими героями. Сорока-Білобока, Віхола, Зима, Вітер, Ніч, Відьма, Дзвіночок, Зірочки, Місяць, Ангели, Яринка і Тарасик, святкові декорації, веселі розваги – таким видовищем насолоджувались гості, які прийшли на свято Миколая. Це свято вчить милосердю, щедрості і любові до ближніх.

У ці дні щиро вітаємо усіх із Днем Святого Миколая та із прийдешміми Різдвяними святами! Нехай Чудотворець принесе у ваші домівки мир, добро, радість, розуміння і солодкі подарунки!


 

 

 

 

 

 


 

Вивчати англійську – легко і цікаво, якщо робити це разом із персонажами улюблених історій і казок. Учні 5 та 6 класів показали інсценізацію казки на новий лад "Білосніжка та семеро гномів" ("A New Story of Snow White and the Seven Dwarfs" ), яку підготувала та провела у грудні 2019 року вчитель англійської мови Свіца Г. І. в рамках проведення Тижня англійської мови в Малій академії мистецтв.

 

 


  

 


 

Нещодавно учні 5, 6 та 7 класів КЗ ЛОР "Підбузька спеціалізована школа-інтернат мистецького профілю I-III ступенів "Мала академія мистецтв імені Е. Миська" з класними керівниками відвідали Музей гетьмана Петра Сагайдачного в с. Кульчиці. Для учнів була цікавою виставка предметів народного побуту, яка експонується в старовинній зрубній бойківській хаті поруч із будівлею музею. Також екскурсанти мали можливість відчути дух Відня та скуштувати кави "по-кульчицьки". Завершилася поїздка екскурсією  тихим і старовинним містечком Самбором.


Фото з поїздки можна переглянути в пункті меню Галерея/Фотогалерея 2019 або за цим посиланням.

Відповідальність за створіння… Ще кілька років тому цей вислів дивував людей та спричиняв до безлічі запитань. І зараз для багатьох він є незвичним, цікавим, але дуже багато людей відкрили його для себе завдяки конкурсу, який так і називається "Відповідальність за створіння", який проводить Бюро УГКЦ з питань екології. Цього року конкурс "Відповідальність за створіння", проводився вже вдев'яте. Його мета – плекання християнської відповідальності за створений Богом світ – природу.

Ключовими завданнями конкурсу у 2019 році є:

  • Сприяти переосмисленню особистої відповідальності за природні дари Творця, а особливо – Божий дар лісу;
  • Спонукати до конкретних кроків для покращення стану нашого спільного дому – створеної Богом природи, захисту та примноження лісових багатств;
  • Сприяти екуменічному діалогу, адже вже традиційно в конкурсі беруть участь вірні різних конфесій;
  • Популяризувати День Бога Творця та Час створіння.

Учні КЗ ЛОР "Підбузька спеціалізована школа-інтернат мистецького профілю I-III ст. "Мала академія мистецтв імені Е. Миська" вже вдруге приймали активну участь у конкурсі і традиційно стали переможцями. Роботи Андруневчин Ольги "Життя планети у наших руках" (15 р.) та Гольської Софії "Збережімо ліс" (14 р.) були відзначені грамотами та цінними екологічними призами для авторів від Міжнародного екологічного об’єднання "Відповідальність за створіння" та Бюро УГКЦ з питань екології.


Повну фотогалерею робіт наших учнів, що брали участь в конкурсі, можна переглянути в пункті меню Галерея/Фотогалерея 2019 або за цим посиланням.
     

FB