Мала академія мистецтв оголошує набір учнів на 2022 - 2023 н. р. (відео)

КЗ ЛОР "Підбузька спеціалізована мистецька школа-інтернат II-III ступенів "Мала академія мистецтв імені Е. Миська" (селище Підбуж Дрогобицького району) запрошує на навчання учнів у 5 - 10 класи, які хочуть навчитися малювати.

Відео можна переглянути за цим посиланням.

 

Перший дзвоник у 2020 -2021 навчальному році

До уваги учнів нашої школи, їхніх батьків та працівників школи!

День знань в КЗ ЛОР "Підбузька спеціалізована мистецька школа-інтернат II-III ступенів "Мала академія мистецтв імені Е. Миська" розпочнеться 1 вересня 2020 року об 11 год.

Набір учнів на 2020 - 2021 н. р.

КЗ ЛОР "Підбузька спеціалізована мистецька школа-інтернат II-III ступенів "Мала академія мистецтв імені Е. Миська" (селище Підбуж Дрогобицького району) запрошує на навчання учнів у 5, 7 - 10 класи із сільської місцевості Львівщини, які малюють або прагнуть навчитися малювати.

Засідання приймальної комісії відбудеться 18 серпня 2020 року об 11 год 00 хв.

 


 Навчання має два напрями:

  • вивчення загальноосвітніх предметів;
  • вивчення художніх предметів: рисунка, живопису, композиції.

Учні перебувають на неповному державному забезпеченні, що не перешкоджає батькам отримувати соціальну допомогу на дітей.
Школа надає безкоштовно:

  • освітні послуги (в тому числі навчання художніх предметів);
  • 5 - разове харчування;
  • проживання в гуртожитку протягом навчального року (крім канікул).

Наші випускники продовжують навчання  у вузах художнього профілю:

Львівському державному коледжі декоративного та ужиткового  мистецтва ім. І.ТрушаКосівському інституті прикладного та декоративного мистецтваЛьвівській національній академії мистецтв та ін., а також на факультетах художнього спрямування (дизайн, архітектура) інших вузів: «Львівська політехніка»Українська  академія друкарства (м. Львів), Національний лісотехнічний університет України  (м. Львів) та ін.

Участь у конкурсі "Я живу в бескидах"

Нещодавно учні Малої академії мистецтв імені Е. Миська взяли участь в ХХVІІ Міжнародному конкурсі образотворчого мистецтва "Я живу в Бескидах", який проходить в м. Свінна (Польща). Керівником учнів в цьому конкурсі є вчитель малюнку та керівник гуртка "Юні художники" - Загайський Л. Р.

 

 

 

 


 

      

      


 

Прощання з Колядою

"А по тій Коляді пробувайте в гаразді,

без турботи, без біди – до нової Коляди!"

 

 

 


Минулого тижня в Малій академії мистецтв відбулося "Прощання з Колядою". У виконанні учнів прозвучали колядки, щедрівки та віншування під керівництвом вихователів та керівника музичного гуртка Ляшко М.П. Всі присутні мали можливість ще раз поринути у цю казкову атмосферу та відчути дух Різдва. Завершився вечір спільним виконанням всіх учасників та глядачів колядки "Нова радість стала", яка об'єднала всіх присутніх у єдину академічну родину.


      

      

      


 

Таємнича ніч Святого Миколая

19 грудня – одна із найочікуваніших дат у році, день, перед яким усі діти намагаються бути якомога чемнішими – свято Миколая. У День святого Миколая навіть дорослі починають вірити в чудеса, а малюки з нетерпінням чекають ранку, щоб заглянути під подушку.

У КЗ ЛОР "Підбузька спеціалізована школа-інтернат мистецького профілю I-III ст. "Мала академія мистецтв імені Е. Миська" відбулося свято "Таємнича ніч Святого Миколая" під керівництвом педагога-організатора Сирко Т. В., керівника музичного гуртка Ляшко М. П. та керівника хореографічного гуртка Стрій І. Р. Присутні мали змогу потрапити у чарівну казку та зустрітись з казковими героями. Сорока-Білобока, Віхола, Зима, Вітер, Ніч, Відьма, Дзвіночок, Зірочки, Місяць, Ангели, Яринка і Тарасик, святкові декорації, веселі розваги – таким видовищем насолоджувались гості, які прийшли на свято Миколая. Це свято вчить милосердю, щедрості і любові до ближніх.

У ці дні щиро вітаємо усіх із Днем Святого Миколая та із прийдешміми Різдвяними святами! Нехай Чудотворець принесе у ваші домівки мир, добро, радість, розуміння і солодкі подарунки!