18 грудня, в Івано-Франківську, відбулась святкова академія з нагоди вшанування переможців Всеукраїнського екологічного конкурсу "Відповідальність за створіння". В церемонії нагородження взяв участь наш вихованець – учень 10 класу Василь Дригинич, який зайняв 2 місце в номінації "Малюнок".

 

 

Детальніше: Супер-приз за перемогу в...

Ось і прийшов цей день, 19 грудня, якого найбільше чекає українська дітвора. У своїй уяві хлопчики та дівчатка, здебільшого, малюють таку картину: сивобородий чоловік із величезним мішком, в якому безліч подарунків, спускається з небес і у супроводі своїх помічників – ангелика та чортика, непомітно підкладає під подушку коробки з дарунками або прутики.

 

Детальніше: Від хати до хати біленьким...

Фотогалерею Андріївських вечорниць, що відбулися в Малій академії мистецтв імені Е. Миська можна переглянути за цим посиланням.

19 грудня в Самбірському історико-етнографічному музеї «Бойківщина» відбулося відкриття виставки художніх робіт учнів Малої академії мистецтв «Різдвяна фантазія».

 

 

 

Детальніше: Запрошуємо на виставку...

Учні Малої академії мистецтв привітали підопічних Підбузького геріатричного пансіонату.

 

  

 

Детальніше: Виступ в Підбузькому...

22 листопада в Малій академії мистецтв відбувся тематичний захід до Дня Гідності та Свободи та 5-ї річниці Революції Гідності.

 

 

 

 

Детальніше: День Гідності та Свободи

FB
G+