Конкурс "Відповідальність за створіння" 2019

Відповідальність за створіння… Ще кілька років тому цей вислів дивував людей та спричиняв до безлічі запитань. І зараз для багатьох він є незвичним, цікавим, але дуже багато людей відкрили його для себе завдяки конкурсу, який так і називається "Відповідальність за створіння", який проводить Бюро УГКЦ з питань екології. Цього року конкурс "Відповідальність за створіння", проводився вже вдев'яте. Його мета – плекання християнської відповідальності за створений Богом світ – природу.

Ключовими завданнями конкурсу у 2019 році є:

  • Сприяти переосмисленню особистої відповідальності за природні дари Творця, а особливо – Божий дар лісу;
  • Спонукати до конкретних кроків для покращення стану нашого спільного дому – створеної Богом природи, захисту та примноження лісових багатств;
  • Сприяти екуменічному діалогу, адже вже традиційно в конкурсі беруть участь вірні різних конфесій;
  • Популяризувати День Бога Творця та Час створіння.

Учні КЗ ЛОР "Підбузька спеціалізована школа-інтернат мистецького профілю I-III ст. "Мала академія мистецтв імені Е. Миська" вже вдруге приймали активну участь у конкурсі і традиційно стали переможцями. Роботи Андруневчин Ольги "Життя планети у наших руках" (15 р.) та Гольської Софії "Збережімо ліс" (14 р.) були відзначені грамотами та цінними екологічними призами для авторів від Міжнародного екологічного об’єднання "Відповідальність за створіння" та Бюро УГКЦ з питань екології.


Повну фотогалерею робіт наших учнів, що брали участь в конкурсі, можна переглянути в пункті меню Галерея/Фотогалерея 2019 або за цим посиланням.
     

Сході статті