Таємнича ніч Святого Миколая

19 грудня – одна із найочікуваніших дат у році, день, перед яким усі діти намагаються бути якомога чемнішими – свято Миколая. У День святого Миколая навіть дорослі починають вірити в чудеса, а малюки з нетерпінням чекають ранку, щоб заглянути під подушку.

У КЗ ЛОР "Підбузька спеціалізована школа-інтернат мистецького профілю I-III ст. "Мала академія мистецтв імені Е. Миська" відбулося свято "Таємнича ніч Святого Миколая" під керівництвом педагога-організатора Сирко Т. В., керівника музичного гуртка Ляшко М. П. та керівника хореографічного гуртка Стрій І. Р. Присутні мали змогу потрапити у чарівну казку та зустрітись з казковими героями. Сорока-Білобока, Віхола, Зима, Вітер, Ніч, Відьма, Дзвіночок, Зірочки, Місяць, Ангели, Яринка і Тарасик, святкові декорації, веселі розваги – таким видовищем насолоджувались гості, які прийшли на свято Миколая. Це свято вчить милосердю, щедрості і любові до ближніх.

У ці дні щиро вітаємо усіх із Днем Святого Миколая та із прийдешміми Різдвяними святами! Нехай Чудотворець принесе у ваші домівки мир, добро, радість, розуміння і солодкі подарунки!


 

 

 

 

 

 


 

Сході статті