"Маріє, Діво благодатна, Вкраїни кожного солдата оберігай у боротьбі"

14 жовтня – величний і багатий день на свята. Цього дня, у 2017 році, минає 75 років з дня створення УПА – армії, яка немає аналогів у світовій історії. Із 2014 року, саме на Покрову Пресвятої Богородиці, Президент України Петро Порошенко встановив щорічно відзначати День захисника України. Це також День Українського козацтва.

  

 


Тому напередодні цього свята, 12 жовтня, учні КЗ ЛОР "Підбузька спеціалізована школа-інтернат мистецького профілю I-III ст. "Мала академія мистецтв" ім. Е. Миська під керівництвом вчителя історії Панів Н. Й. та педагога-організатора Сирко Т. В. провели виховний захід "Маріє, Діво благодатна, Вкраїни кожного солдата оберігай у боротьбі". Метою заходу було виховання свідомого громадянина, патріота, поваги до українських захисників своєї землі, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину.

На святі також привітали сучасних захисників України, які зі зброєю в руках обороняють нашу державу. На свято було запрошено випускників Малої академії мистецтв, учасників АТО – Хомина Володимира, Шніцера Миколу, Горінечка Андрія. Учні з великою увагою та  захопленням слухали розповідь Хомина Володимира, який, як і всі сучасні українські воїни, пройшов крізь буремні дні війни на сході України.


 

 

 

 

 


 

Сході статті