імені Е Миська

Мала академія мистецтв

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє людство. До них належить й ім'я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові. Тому і не дивно, що поет писав: "Історія мого життя становить частину історії моєї Батьківщини". Шевченко вийшов з народу, жив з народом, і не тільки думкою, а й обставинами життя був з ним міцно і кровно зв'язаний.

У своєму "Заповіті" він писав:

І мене в сім'ї великій,
В сім'ї вольній, новій
Не забудьте пом'янути
Незлим тихим словом.

І сьогодні, живучи у вільній незалежній Україні, ми з гордістю можемо сказати:

В сім'ї українській і по всьому світу
Ти живеш із нами, завжди серед нас.
Ти дзвениш у пісні, в полум'янім слові,
В ореолі слави, любий наш Тарас.


13 березня в КЗ ЛОР "Підбузька спеціалізована школа-інтернат мистецького профілю I-III ступенів "Мала академія мистецтв імені Е. Миська" відбулося свято "Кобзарева струна не вмира". Свято підготували та провели педагог-організатор Сирко Т. В., музичний керівник Ляшко М. П., керівник хореографічного гуртка Стрій І. Р. Метою заходу було не просто вшанувати пам'ять геніального поета, а й серцем відчути його невмируще слово, продемонструвати велику повагу і незмінну любов до національної української літератури. Учні з великим ентузіазмом виконували ролі Т. Г. Шевченка на різних етапах його життя. На святі прозвучали пісні, вірші, танці.


Відеозаписи деяких номерів свята можна переглянути на цьому сайті в пункті меню Галерея/Відео або перейшовши за цим посиланням.


     

     

     


 

 

 

FB